„CUJO“ dirbtinis intelektas įvertintas „GearBrain“ žurnalistų

Viena iš ryškiausių šių metų elektronikos parodos „CES 2018“ temų yra dirbtinis intelektas, diegiamas elektronikos įrenginiuose. Išmaniosios ugniasienės „CUJO“ kūrėjai buvo palankiai įvertinti ne tik parodos lankytojų – naujų technologijų žurnalas „GearBrain“ įvertino „CUJO“ kaip geriausią daiktų interneto apsaugos integraciją (angl. Best IoT Security Integration).
 
„GearBrain“, išrinkusi geriausius „CES 2018 “ parodos įrenginius, apie „CUJO“ atsiliepė taip:
„Mums patinka, kaip „Cujo“ [komanda] kalbasi su interneto paslaugų tiekėjais, kad kuo geriau integruotų savo apsaugos produktus vartotojų namuose. Šiemet tarp naujų funkcijų yra pranešimų sistema, kuri įspėja, jei kas nors bando įsilaužti į vartotojo tinklą, ar net išmanųjį telefoną, kai esi ne namuose ir prisijungęs prie visiškai kito tinklo“, – rašo „GearBrain“ autorius Alistair Charlton.
 
„CUJO“ naudojama dirbtinio intelekto interneto apsaugos ugniasienė palankiai vertinama jau ne pirmą kartą. Praėjusiais metais „CUJO“ buvo įvertinta telekomunikacijos įmonių „Deutche Telekom“, „Orange“, „Singtel“ ir „Telefonica“ kaip viena iš TOP 5 kompanijų, siūlančių inovatyviausius vartotojų apsaugos sprendimus. Taip pat 2017 m. vykusioje CEDIA konferencijoje „Cujo“ buvo pripažinta geriausia namų apsaugos sistema.
„CES 2018“ metu „CUJO“ pristatė savo platformą, skirtą tinklo operatoriams. Ją sudaro įrenginių intelekto (Device Intelligence), tinklo apsaugos ir papildomos tėvų kontrolės paslaugos.
 
Pasak „CUJO“, tinklo operatoriai galės užtikrinti visišką interneto apsaugą savo namų vartotojams be poreikio keisti ar pristatyti naują techninę įrangą.
 
„Tinklo operatoriaus maršrutizatorius vartotojo namuose yra strategiškai numatytas būti sąsaja tarp namų ir tinklo. Operatoriai, naudodami „CUJO“ dirbtinį intelektą, gali plėtoti dirbtiniu intelektu paremtus sprendimus, kurie pasitelkia debesijos skaičiavimo galią ir lengvai integruojami su namų maršrutizatoriumi“, – teigia „CUJO“ dirbtinio intelekto sprendimų vadovas Einaras von Gravrock.
 
Pasak „CUJO“, kompanija jau bendradarbiauja su „Greenwave Systems“ ir kitais tinklo operatoriais, kad tiektų apsaugos valdymo sprendimus visiems vartotojų naudojamiems išmaniesiems namų įrenginiams.