ESET MSP programa papildyta naujais įskiepiais

Saugumo sprendimų kūrėja ESET papildė savo valdomų paslaugų teikėjų programą (angl. MSP - managed service providers) dviem naujais įskiepiais – nuo šiol ESET apsaugos sprendimus galiniuose įrenginiuose bus galima valdyti su „SolarWinds N-Central“ ir „Autotask“ (dabar vadinasi „Datto“) įskiepiais.

Abu įskiepiai, integruojami atskirai su „SolarWinds N-Central“ ir „Datto Autotask AEM“ konsolėmis, sukuria tiesioginę prieigą prie ESET galinių įrenginių ir taip paspartina diegimo procesus.

Naudojant šiuos tiesioginio valdymo įskiepius nebereikia naudoti „ESET Remote Administrator“ ar kitų papildomų paslaugų bei tarpinių konsolių, norint sklandžiai dirbti su MSP programa.

„Valdomų paslaugų teikėjų, kitaip MSP, programos sparčiai auga, ESET tikslas yra padėti savo partneriams teikti šias paslaugas pagal klientų poreikius. Sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų dėl iki tol naudojamų tiesioginio valdymo įskiepių, todėl siekėme praplėsti funkcionalumą ir „SolarWinds N-Central“ bei „Autotask“ klientams“, – teigia ESET globalių pardavimų vadovas Jeronimo Varela.

Šiuo metu ESET MSP programoje prieinami trys tiesioginio valdymo įskiepiai, skirti „Connectwise Automate“, „Autotask“ ir „SolarWinds N-Central“ konsolėms. Tarp kitų įskiepių, skirtų „ESET Remote Administrator“ yra „Kaseya“, „Tigerpaw“, „Salesforce“ ir kiti.

Plačiau apie ESET MSP programą skaitykite ESET puslapyje: https://www.eset.com/lt/verslui/msp/