Naujoji Safetica 8: DLP taisyklės be jokio vargo

Duomenų nutekėjimo prevencija – be rūpesčių? Taip, tai įmanoma! Pristatome atnaujintą DLP sprendimą – „Safetica 8.0“.

Pagrindinės naujovės:

Naujas modulis „Channel Control“ (liet. kanalo kontrolė) – DLP taisyklės vos per kelias minutes! leidžia lengviau nustatyti ir taikyti taisykles jautrių duomenų srautui/judėjimui. Jums nebereikia žinoti, kur yra visi jautrūs duomenys ir juos žymėti – tiesiog uždrauskite failų įkėlimą į konkrečias svetaines ar siuntimą konkretiems el. pašto adresams. Su „Channel Control“ galite paprastai nustatyti saugią zoną (Safe Zone) savo duomenims.

Išplėsta duomenų paieška (angl. Data Discovery) – nuo šiol tikslesnė ir patogesnė duomenų paieška padės lengviau atitikti įvairius reglamentus ar reikalavimus..Galėsite naudotis naujais numatytaisiais turinio paieškos šablonais arba norimais filtrais. Taip pat buvo pridėta trečiųjų šalių sistemų integracija, kuri leidžia įtraukti trečiųjų šalių programų atliekamą duomenų klasifikavimą. Be to, Safetica gali uždrausti siųsti naujai sukurtus dokumentus, jei juose realiu laiku nustatomi jautrūs duomenys.

Efektyvus stebėjimas su WebSafetica – tinklo konsolei suteikta nauja išvaizda: pašalinti mažiau svarbūs elementai, konsolės valdymas tapo kur kas paprastesnis. Dabar galite stebėti visus saugumo incidentus naudojant bet kurią interneto naršyklę. Administratoriai apie incidentus įspėjami per valdymo skydelį.

Enterprise aplinkos ir MSP. Patogiai valdykite sudėtingas aplinkas, prijunkite skirtingas Active Directory prie vienos „Safetica“ konsolės ir centralizuotu būdu prižiūrėkite atskirų organizacijų DLP saugumą. Naujoje versijoje buvo sustiprinta SIEM jungtis, tad nuo šiol galėsite gauti visus „Safetica“ pranešimus ir įspėjimus apie incidentus į savo pasirinktą SIEM. Taip pat „Safetica 8.0“ atpažįsta techninę įrangą, kuri nekelia saugumo problemų, pav., tinklo adapteriai ar tokenai.

Svarbu paminėti:

„Safetica“ atitinka Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatas bei padeda jam pasiruošti.

„Safetica“ sprendimas prieinamas ne tik anglų, bet ir rusų kalba.

Naujų programų palaikymas tiesiogiai integruotas su „OneDrive“ ar „Sharepoint“ talpykla, tad galite apsaugoti šiuos kanalus su nauja „Safetica“ DLP versija, ir riboti tokių programų, kaip „Microsoft Office“ ar „Adobe Reader“, naudojimą dirbant su jautriais duomenis, saugomais centralizuotoje talpykloje.

Atsižvelgiant į vartotojų patirtį naudojantis DLP sprendimu, „Safetica“ patobulino atskirus produkto elementus, pav., „BitLocker“ įrenginio valdymą, jautrių duomenų „logus“ DLP protokole, failų žymėjimą ir kt.

Atsižvelgta į vartotojų pastebėjimus, kad „Safetica“ registruoja atvejus, kai vartotojai daro momentines ekrano kopijas („Print Screen“), dabar tai atliekama tik būtinu atveju.


Daugiau apie „Safetica“ 8.0 versiją.

 

Jei domina naujoji „Safetica“ 8.0, susisiekite su mumis dėl bandomosios versijos, sprendimo pristatymo ar kitos informacijos!

Arba aplankykite mūsų naują puslapį, kuriame pateikta naujausia informaciją.