Septynios priežastys džiaugtis atnaujinta „Safetica 7.8“

Duomenų nutekėjimo prevencijos (DLP) sprendimų „Safetica“ kūrėjai pristatė naują savo pagrindinio produkto versiją – „Safetica 7.8“. Pristatome septynias pagrindines naujienas, kurios pradžiugins įmonių sistemų administratorius ir duomenų apsaugos vadovus.

Suraskite ir žymėkite duomenis dėl BDAR reikalavimų įgyvendinimo

Šių metų gegužę įsigaliosiantis ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) atneš svarbių pokyčių į asmens duomenų apsaugos sritį. Su nauja „Safetica 7.8“ galėsite lengviau žymėti duomenis pagal jų turinį. Tai leis surasti jautrius duomenis ir juos apsaugoti, tad būsite dar labiau pasirengę BDAR reikalavimams. Ypač ši funkcija praverčia audituojant failus dėl juose saugomų jautrių duomenų.

Daugiau informacijos apie jautrių duomenų suradimą.

Dar geriau atvaizduojami duomenys su žymomis

Bet kokios įmonės duomenų analizė dažnai pateikia daug rezultatų. „Safetica“ pagerino pagrindines statistikos lenteles ir dėl geresnio duomenų skaitomumo sumažino rezultatų skaičių iki 10 000 įrašų. Tad peržvelgti rezultatus bus gerokai paprasčiau.

Suraskite jautrius duomenis el. laiškuose

„Safetica 7.8“ leidžia surasti jautrius duomenis el. laiškuose ir perspėja vartotojus, jei šie bando siųsti tokius el. laiškus. Kiekvienas tokio laiško išsiuntimas yra audituojamas ir saugomas DLP protokole.

Dar geresnė ir tikslesnė „Office 365“ DLP apsauga

Audituokite „Office 365“ failų dalinimąsi net ir be jokio įdiegto kliento galiniame įrenginyje. Tiesiog sukonfigūruokite „WebSafetica“ arba diferencijuokite „OneDrive“ asmeniniam ar komerciniam naudojimui.

Daugiau apie „Office 365“ apsaugą.

50 proc. greitesnis tinklo inspektavimas

Pertvarkytas tinklo „layer’is“ ne tik leidžia pagreitinti inspektavimą ir sumažinti tinklo sulėtėjimus, bet ir pagerino suderinamumą su trečiųjų šalių programomis.

Patobulinta „WebSafetica“

Tinklu paremta „Safetica“ konsolė dabar turi pagrindinius valdymo įrankius: pridėti naujus klientus, atnaujinti produktą, įterpti naują licenciją ar kategorizuoti nežinomus žiniatinklius ir programas.

Naujos galimybės su „MS SQL 2016“

„MS SQL Server 2016“ versija leidžia sumažinti duomenų bazės dydį 60 procentų ir paspartinti jos veikimą. „Safetica“ įtraukė „MS SQL 2016 Express“ į diegimo paketą, todėl nuo šiol greitasis diegimas yra numatytasis. Kad pasinaudotumėte šiais privalumais, jums reikės bent jau 64 bitų „Windows Server 2012“ versijos.

 

Ir tai dar ne viskas.
Kiti ženklūs „Safetica 7.8“ patobulinimai:

  • Dar labiau draugiška vartotojui ir geresnė DLP veikla;
  • „Data Flow“ auditas pagerintas su „Safetica Auditor“;
  • Pašalinta sudėtingas DLP protokolo konfigūracija. Dabar protokolas rodo visą svarbią informaciją skaitomu formatu, neužkemšant duomenų bazės;
  • Perdirbta „Data Flow“ sekcija „WebSafetica“, kad būtų lengviau kontroliuoti įmonės siunčiamus ir gaunamus duomenis;
  • „WebSafetica“ duomenų bazės dydis buvo sumažintas 25-40 proc.;
  • Dažniausiai pasikartojančios administravimo užduotys buvo automatizuotos arba supaprastintos;
  • Dabar pilnai palaikoma „IPv6“ aplinka ir „MS Edge“ su „non-ASCII“ URL nuorodomis.

Susidomėjote? Išbandykite „Safetica“ DLP sprendimą nemokamai!